Nazywam się Justyna Lesińska. Postanowiłam stworzyć Pozytywne Zmiany, ponieważ chcę dzielić się z Wami moją wiedzą w zakresie prawidłowego odżywiania.

Odkąd pamiętam, jedzenie było głównym obszarem moich zainteresowań 🙂 Jako jedna z pierwszych osób w Polsce, na początku 2015 roku, ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Gastronomia – Sztuka Kulinarna na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Zdecydowałam wtedy, że połączę posiadaną już wiedzę na temat żywności i praktykę kulinarną z rosnącym zainteresowaniem dietetyką. Podjęłam studia w Akademii Morskiej w Gdyni na kierunku Towaroznawstwo – specjalność Usługi Żywieniowe i Dietetyka, gdzie w 2016 roku zdobyłam tytuł magistra. Następnie ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Dietetyka w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku. Od kilku lat regularnie biorę udział w szkoleniach, wykładach oraz konferencjach oraz śledzę najnowsze doniesienia naukowe. Po studiach pracowałam jako dietetyk w firmie cateringowej, jednak postanowiłam pójść krok dalej i wykorzystać zdobyte doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym. Swój wolny czas spędzam w kuchni, gdzie przeprowadzam liczne kulinarne eksperymenty, głównie oparte o produkty pochodzenia roślinnego. Poza tym wciąż próbuję określić moją ulubioną aktywność fizyczną – testuję między innymi wspinaczkę, trampoliny, zajęcia fitness. Krótko mówiąc, bardzo nie lubię się nudzić 🙂

Nie będę próbowała Ci sprzedać „odżywczych” koktajli, drogich „wspomagaczy odchudzania” ani testów diagnostycznych o niepotwierdzonej skuteczności. Chcę pokazać Ci drogę do tego, abyś każdego dnia czuł się jak najlepiej w swoim ciele i mógł czerpać radość z jedzenia zdrowych posiłków.

Zapraszam do współpracy!

518-599-592